О нас

Склад

Діючий:

Євген Кудлатий – гітара, вокал, автор пісень, аранжування. Закінчив музичну школу по класу гітари. Раніше грав у складі гурту „Фактор”.

dimon.gifДмитро Єщенко – бас – гітара, вокал, аранжування. Має гарний музичний смак, блискучі очі та гучно гавкаючого собаку. Раніше грав у складі гурту „Власна ліга”.

Влад — гітарист-авантюрист. Йому можна заздрити через те, що він не має компа вдома, та весь вільний час грає на гітарі .

Колишні учасники:

Віталій Карачов – барабани, аранжування. Палить, п’є, кохає дівчат і слухає рок – н – ролл. Дуже полюбляє, коли його називають Vito Angel. Раніше грав у складі гуртів „День неба” та „Фактор”.

Вітя Кондратов — барабани. Цей хлопець, як на мене, має водночас і загадковий івідкритий всім охочим «інтерфейс». Ну і звичайно стучить по своїм хрєновінам, мов скажений.

Тепер вже колишній наш гітарист Сєрж. Його, мабуть, вже треба вбити через

те, що він багато знає про всілякі філософські та енергетичні знання. Раніше грав у складі гурту «Фрезі Грант». Зара в складі «Бордо», «Jam beat» та ще десь.


Колишній наш клавішник Сєрьога. Письменник з ніг до голови. Може вам сказати щось таке, чого ви навряд одразу зрозумієте, але згадуватиме неодноразово.

Трохи історії…

Заснували ми гурт „Це міцне ” весною 2003 року в Харкові. За цей час ми встигли записати 8 пісень, стали лауреатами „Музичного Love – параду”, херсонської „Прем’єри”, харківського „Музичного острову” та „Бабиного літа” і неодноразово виступити в харківських клубах „Форт”, “Drive club”, “Churchill’s music pub”, „Бомба”, арт – кафе „Агата” та на заводі „Турбоатом”. Виступали у львівській „Ляльці”. Детальніше це відбувалось приблизно так:
Все починалось з гурту ”Фактор”. Після кількох життєрадісних виступів у клубах Харкова, гітарист Є. та барабанщик В. раптом зрозуміли, що їх вокаліст В. зовсім не вміє співати. Вони замислились. Потім дали йому ляпасу.
-Йди геть, ворог! – голос барабанщика В. пролунав у темному та похмурому коридорі Турбоатома” (це там ми репетирували).
Загалом, він пішов.
Далі все відбувалось ще швидше. А., котрий грав тоді на синтезаторі, постійно твердив, що не вміє імпровізувати.
Ну, що ж…
-Та й грає він через силу, — сказав Є..
-Так навіщо ж його парити?
-Егеж!
Потім того ж висновку дійшли й стосовно басиста Д..
Заливаючи цю втрату пивом, вони раптом вирішили подивитись у майбутнє(!). Перше, що побачили – це відсутність слова ”фактор”. Отож, недовго думаючи, зробили вони з новими басистом і клавішником гурт ”Це Міцне”
Звісно, шо не все тут правда…

Скачати технічний райдер.

Реклама

One Comment Добавьте свой

  1. Як сумно….:(((( Только Я не игаю в церкви ужо 2 года!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s